Iveco 35S16
352L | 270° Deuren | BPM Vrij! |
Direct kopen, basisprijs: € 40.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 40.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 667,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.100,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco 35S16 |
|---|---|
| Uitvoering: | 352L | 270° Deuren | BPM Vrij! | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 december 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 667,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 40.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-37-PGP |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 1.218 kg |
| Gewicht: | 2.282 kg |
| Hoogte: | 295 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 270 graden achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dubbel veerblad
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metallic Lak
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
- DAB+ Radio
- Licht- en regensensor
- Multimedia systeem
- Radio/bluetooth
- Interieur
- 4 voudig verstelbare en geveerde comfortstoel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel mechanisch geveerd
- Bestuurdersstoel met verstelbare rugleuning
- Centraal opbergvak
- Dashboardkastje
- Tussenschot gestoffeerd
- Tweezitsbijrijdersbank
- Milieu
- Euro 6
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Derde remlicht
- Mistlampen voor met bochtverlichting
- Overige
- Fabrieksgarantie